İngilizce Resimli ve Sesli Kelime Kartları – Resimli Sözlük

İngilizce kelime ezberlemek için program kurmaya, eğitim seti satın almaya cep telefonu uygulaması indirmeye gerek yok. Sitemiz içinde farklı kelime ezberleme teknikleri ile kelime oyunu, kelime ezberleme aktiviteleri, resimli ve sesli kelime testleri, kelime alıştırmaları ve kelime bulmacaları ile kolay bir şekilde kelime ezberleyebilir ve öğrenebilirsiniz.
Peki bu İngilizce kelimeleri nasıl öğrenebilirsiniz?
Kelime ezberlemek için yöntem ve teknikleri nelerdir?

Online olarak sitemize girerek günlük ezber yapmak üzere aşağıdaki listelerden basit veya zor kelimelerden YDS kelimelerine kadar istediğiniz konuda kelime gurubunu seçin. Sonra birbirinden farklı alıştırmalarla dinleme testi, yazım doğruluk testi, bulmacalar, oyunlar ve alıştırmalarla bedava kelime ezberi yapın. Ücretsiz ve üyelik gerekmeden kelime derslerini takip ederek ezber yapabilirsiniz. Farklı aktiviteler için menüde “Aktiviteler” başlığına bakın.

İngilizce Sesli ve Resimli Kelimeler Sözlüğü ve Kelime kartları

İngilizce hem resimli hem de sesli sözlük içeriklerine ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayın. Bu bağlantılara tıklayınca resimli kelime kartları ve sesli okunuşları bulunan sayfalara ulaşacaksınız. Resim ve seslerle hazırlanmış testler, alıştırmalar ve bulmacalar eşliğinde İngilizce kelimeleri kolayca öğrenebilirsiniz. Aradığınız konuyu listede göremediyseniz mobil cihazlarda menü içinden, masaüstü bilgisayarlarda ise sağdaki arama kutucuğundan arama yapabilirsiniz.

5/5 - (9 oylama)