İngilizce Kelime Yarışması

İngilizce kelime ezberlemek için program kurmaya, eğitim seti satın almaya cep telefonu uygulaması indirmeye gerek yok. Sitemiz içinde farklı kelime ezberleme teknikleri ile kelime oyunu, kelime ezberleme aktiviteleri, resimli ve sesli kelime testleri, kelime alıştırmaları ve kelime bulmacaları ile kolay bir şekilde kelime ezberleyebilir ve öğrenebilirsiniz.
Peki bu İngilizce kelimeleri nasıl öğrenebilirsiniz?
Kelime ezberlemek için yöntem ve teknikleri nelerdir?

Online olarak sitemize girerek günlük ezber yapmak üzere aşağıdaki listelerden basit veya zor kelimelerden YDS kelimelerine kadar istediğiniz konuda kelime gurubunu seçin. Sonra birbirinden farklı alıştırmalarla dinleme testi, yazım doğruluk testi, bulmacalar, oyunlar ve alıştırmalarla bedava kelime ezberi yapın. Ücretsiz ve üyelik gerekmeden kelime derslerini takip ederek ezber yapabilirsiniz. Farklı aktiviteler için menüde “Aktiviteler” başlığına bakın.

İngilizce kelime yarışması

Parçalara ayrılmış kelimeleri sırayla tıklayarak en kısa sürede kelimeleri oluşturun. Önce aşağıdaki konulara ayrılmış bağlantılara tıklayarak İngilizce kelime yarışması sayfasına gidin. Parçalanmış kelimeyi oluşturacak şekilde sırayla parçalara tıklayın ve yeniden kelime yapın. Basit seviye kelimelerden başlayarak ileri düzey İngilizce kelimelere ve YDS kelimelerine burada ulaşabilirsiniz. Kelime yarışması için aşağıdaki bağlantılarda aradığınız konuyu göremediyseniz mobil cihazlarda menü içinden, masaüstü bilgisayarlarda ise sağdaki arama kutucuğundan arama yapabilirsiniz.

Oylayın post