İngilizce Resimli Dinleme Testi

İngilizce kelime ezberlemek için program kurmaya, eğitim seti satın almaya cep telefonu uygulaması indirmeye gerek yok. Sitemiz içinde farklı kelime ezberleme teknikleri ile kelime oyunu, kelime ezberleme aktiviteleri, resimli ve sesli kelime testleri, kelime alıştırmaları ve kelime bulmacaları ile kolay bir şekilde kelime ezberleyebilir ve öğrenebilirsiniz.
Peki bu İngilizce kelimeleri nasıl öğrenebilirsiniz?
Kelime ezberlemek için yöntem ve teknikleri nelerdir?

Online olarak sitemize girerek günlük ezber yapmak üzere aşağıdaki listelerden basit veya zor kelimelerden YDS kelimelerine kadar istediğiniz konuda kelime gurubunu seçin. Sonra birbirinden farklı alıştırmalarla dinleme testi, yazım doğruluk testi, bulmacalar, oyunlar ve alıştırmalarla bedava kelime ezberi yapın. Ücretsiz ve üyelik gerekmeden kelime derslerini takip ederek ezber yapabilirsiniz. Farklı aktiviteler için menüde “Aktiviteler” başlığına bakın.

İngilizce dinleme ve resmi tanıma testi

İngilizce dinleme becerinizi test edin. Bunun için aşağıdaki konulara ayrılmış bağlantılara tıklayarak dinleme testine gidin. Sonra kelimelerin okunuşunu dinleyerek sesini dinlediğiniz kelimeyi resimler içinden seçin. Resim ve seslerle hazırlanmış testler, alıştırmalar ve bulmacalar eşliğinde İngilizce kelimelerin okunuşunu kolayca öğrenebilirsiniz. Aradığınız konuyu listede göremediyseniz mobil cihazlarda menü içinden, masaüstü bilgisayarlarda ise sağdaki arama kutucuğundan arama yapabilirsiniz.

Oylayın post