İngilizce Adam Islatmaca Oyunu (Adam Asmaca)

İngilizce kelime ezberlemek için program kurmaya, eğitim seti satın almaya cep telefonu uygulaması indirmeye gerek yok. Sitemiz içinde farklı kelime ezberleme teknikleri ile kelime oyunu, kelime ezberleme aktiviteleri, resimli ve sesli kelime testleri, kelime alıştırmaları ve kelime bulmacaları ile kolay bir şekilde kelime ezberleyebilir ve öğrenebilirsiniz.
Peki bu İngilizce kelimeleri nasıl öğrenebilirsiniz?
Kelime ezberlemek için yöntem ve teknikleri nelerdir?

Online olarak sitemize girerek günlük ezber yapmak üzere aşağıdaki listelerden basit veya zor kelimelerden YDS kelimelerine kadar istediğiniz konuda kelime gurubunu seçin. Sonra birbirinden farklı alıştırmalarla dinleme testi, yazım doğruluk testi, bulmacalar, oyunlar ve alıştırmalarla bedava kelime ezberi yapın. Ücretsiz ve üyelik gerekmeden kelime derslerini takip ederek ezber yapabilirsiniz. Farklı aktiviteler için menüde “Aktiviteler” başlığına bakın.

İngilizce adam ıslatmaca oyunu (Adam asmaca oyununun benzeri)

İngilizce adam ıslatmaca oyunu ile kelimeleri bilerek adamı ıslanmaktan kurtarın. Birkaç kelime öğreneceğiz diye adam asmaya gerek yok. Daha insancıl yollar var. Önce aşağıdaki konulara ayrılmış bağlantılara tıklayarak İngilizce adam ıslatmaca oyunu sayfasına gidin. Adam asmaca oyunu gibi olan bu oyunda harfleri tahmin edrek gizli kelimeyi bulun ve adamı suya düşmekten kurtarın. Basit seviye kelimelerden başlayarak ileri düzey İngilizce kelimelere ve YDS kelimelerine burada ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılarda bu oyun için aradığınız konuyu göremediyseniz mobil cihazlarda menü içinden, masaüstü bilgisayarlarda ise sağdaki arama kutucuğundan arama yapabilirsiniz.

3.7/5 - (3 oylama)